Plastová strešná krytina Ekoternit

Dovoľte nám predstaviť Vám ponuku strešnej krytiny Ekoternit.

Plastová strešná krytina Ekoternit je vyrábaná z recyklovaného plastu. Vďaka tomu sa naša strešná krytina vyznačuje vysokou odolnosťou ako proti poveternostným vplyvom, tak aj mechanickému poškodeniu a je prakticky nerozbitná. Vstupný materiál (recyklovaný plast) v procese výroby strešnej krytiny ďalej zušľachťujeme pridávaním rôznych aditív, ktoré zaručujú u výrobku stálofarebnosť, ochranu pred UV žiarením a dlhú životnosť. Okrem iného krytina Ekoternit tlmí hluk, odoláva slnku, vetru, krupobitiu, mrazu a náhlym zmenám teplôt. Krytina sa po položení na strechu vplyvom pôsobenia tepla dotvaruje podľa podkladu a preto na streche vyzerá prirodzene. Z hľadiska tvárnosti je možné krytinu naviac veľmi úspešne použiť u polkruhových častí striech, kde sa inak používa oplechovanie..

Strešná krytina je vhodná na rodinné domy, pergoly, haly, garáže a priemyslové objekty. Svojím vzhľadom imituje prírodnú bridlicu.

Druhy strešnej krytiny Ekoternit

Strešnú krytinu dnes vyrábame už v štyroch prevedeniach EB1, EB2, EB3 a EB4. Jednotlivé prevedenia sa líšia rozmermi a hmotnosťou.

Ekoternit EB1 – Výraznější vzorek

Jedinečné riešenie pre tých, ktorý uprednostňujú klasický tvar strešnej krytiny. Tvarom vychádza z osvedčenej českej tradície a patrí medzi náš najrozšírenejší výrobok. Výrazný vzor dodáva strešnej krytine oslňujúci vzhľad. Skvele sa hodí ako náhrada starých vyslúžilých strešných šablón rovnakého tvaru.

Viac info o krytine EB1

Ekoternit EB2 – Zvětšená EB1

Zväčšená verzia krytiny EB1 s menej výrazným vzorom. Tento vzor sa líši od EB1 predovšetkým svojou veľkosťou a hmotnosťou. Tvarom taktiež vychádza z osvedčenej českej tradície a spolu s EB1 patrí medzi náš najrozšírenejší výrobok. Skvele sa hodí ako náhrada starých vyslúžilých strešných šablón rovnakého tvaru.

Viac info o krytine EB2

Ekoternit EB3 – Premium tradičný obdĺžnik

Táto krytina prepožičia vašej streche nadčasový vzhľad. Jedná sa o pôsobivé riešenie pre novostavby a moderné rodinné domy. Toto prevedenie ocení každý zákazník, ktorý chce pre svoj dom viac a to za použitia primeraných finančných prostriedkov. Ekoternit Premium EB3 tradičný obdĺžnik úplne vyniká v hodnotení pomeru cena výkon.

Viac info o krytine EB3

Ekoternit EB4 – Premium šupina

Tento náš výrobok vás celkom ohromí spôsobom akým verne imituje prírodnú bridlicu. Je vhodná vždy keď je potrebné dodať streche nádych starých časov. Ekoternit Premium EB4 šupiny vykúzli úžasný vzhľad na všetkých historických budovách, zrubových stavbách, altánkoch či na pamiatkových objektoch.

Viac info o krytine EB4

Video prezentácie strešnej krytiny

Hlavné výhody plastovej krytiny

Záruka 22 rokov
Poskytujeme záruku 22 rokov.

Pekný vzhľad
Ekoternit imituje prírodnú bridlicu.

Bezúdržbová
Nie je potrebné ďalšie ošetrenie.

Ľahká
Nezaťažuje zbytočne krovy.

Stálofarebná
Krytina je odolná voči UV žiareniu.

Nerozbitná
Krytina je stále pružná a pochôdzna.

Technické vlastnosti krytiny Ekoternit

Požiarna odolnosť: skupina E
Životnosť: je predpokladaná vysoká životnosť a to viac ako 30 rokov
Minimálny sklon strechy: 20° - 28°
Použiteľnosť: všetky celodebnené strešné konštrukcie
Farba: čierna/antracit

Typy strešnej krytiny

KALKULÁTOR CENY

Vyskúšajte náš kalkulátor a urobte si predbežnú predstavu o cene

Vyskúšat

LETÁK/KATALOG EKOTERNIT 2021

Vaša spokojnosť – pod strechou Ekoternit …

Prezrieť
© 2021 Ekologická strešná krytina EKOternit ®